web tasarım
Sizin Nasıl Bir
Siteye İhtiyacınız Var?
Kurumsal web sitesi, kişisel blog sayfası, haber sitesi, emlak sitesi, araç kiralama sitesi ve daha onlarca çeşit arasından sizin hangisi sizin ihtiyacınız ise endişelenmeyin.. En iyisini yapmak için buradayız!
 • Müşterilerinizi etkileyecek güzel bir tasarım ile web sitenizde daha çok kalmalarını sağlıyoruz.
 • İlgi çekici içerik ve modüller ile firmanızı tam anlamıyla yansıtarak güven hissi oluşturuyoruz.
 • Firmanızın bulunduğu sektörde en iyisi olduğunu düşündürerek sizinle iletişime geçmelerini sağlıyoruz.
 • Web tasarım yaptırırken üzerinizdeki tüm yükü alarak gereken her şeyi biz yapıyoruz.
 • Kolay ve mobil uyumlu yönetim paneli ile istediğiniz yerde sitenizi düzenleyip, yeni içerikler ekleyebileceksiniz.
 • Hızlı, mobil uyumlu, modern bir tasarım, whatsApp destek butonu ve daha fazlası ile web sitenizi sektörün en iyisi yapıyoruz.
Web Tasarım Alanında En Temel Özellikler Nedir?

Web sitesi yaptırmak istediğinizde en temel özellikler neler olmalı? Web sitesi yaptırırken olmazsa olmaz özellikleri ve tasarımsal olarak gereksinimleri yan tarafta görebilirsiniz.

500+
Mutlu Müşteri
700+
Biten Proje
responsive

Mobil Uyumlu

Tüm ekranlara kolaylıkla uyum sağlayabilen bir tasarım ile kullanıcıların sitede daha rahat gezmesi amaçlanır.
google

SEO Dostu

Seo dostu bir alt yapı kullanarak ve site içi seo ayarları yapılarak Google'da daha hızlı yükselme sağlanır.
pagespeed

Hızlı Yükleme

Hem seo için hemde kullanıcıların beklerken sıkılıp sayfayı terk etmemesi için tüm hızlı açılması gerekir.
kolay

Yönetim Paneli

Kolay kullanıma sahip bir yönetim paneli ile hiç anlamayan birinin bile kolaylıkla düzenleme yapabilmesi gerekir.
creative

Modern Tasarım

Günümüz trendlerine uygun modern bir tasarım ile kullanıcıların göz zevkine hitap ederek daha fazla vakit geçirmesi sağlanır.
planlı

Her şey Dahil

Web tasarım için ne gerekiyorsa hepsini ajans üstlenerek müşterinin üzerindeki yükü alması gerekir.
Detaylar İçin Sizi Arayabiliriz!

  Web tasarım, kişi yada kurumları tanıtmak amacıyla internet tarayıcılarında görüntülenebilen tasarımlardır. Bir web sitesi oluşturmak için gerekli görsel ve metinlerin, bu sayfaya uyumlu bir şekilde yerleştirilmesi için tasarım gereklidir.

  Web Tasarım Önemi

  • Bir web sitesi, günümüzde kişi veya kurumların dijital kimliklerini oluşturmak için ilk yoldur.
  • İnternette olan bir görüntünün yayılma hızının büyüklüğünü düşünürsek, bir web sitesiyle firmanızın adını veya ürünlerinizi tahmin edilemeyecek çok kişiye ulaşmasındaki önemi göz ardı edilemez durumdadır.
  • Özellikle yeni açılan firmaların sektörlerinde tutunabilmesi için, yaptıkları yeniliklerden müşterilerinin haberdar olması, yeni getirdiğiniz ürünlerle yeni müşteriler çekebilmek , yaptığınız kampanyaların takibinin kolay yapılabilmesi için web sitesine ihtiyaç duyulur.
  • 7/24 açık olması sayesinde gece gündüz farketmeden para kazanabilme imkanı bulurlar.
  • Yapılan tasarım sayesinde firmanız profesyonellik katacaktır. Firmaların profesyonel olması, müşteri ile firma arasında güvenilirliği de artıracaktır.
  • Bugün birçok insan ihtiyaç duyduğu hizmetleri alabilmek için tek tek gezmek yerine internetten buldukları firmalarla görüşmeyi tercih etmektedirler. Bu yüzden web tasarım her geçen gün önemini daha da artırmaktadır.
  • İnternet ortamında yeri olan firmalar rakiplerinin de bir adım önüne geçmiş olurlar.

  Web tasarım genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Biz Extra Bilişim olarak, siz değerli firmalarımızın istekleri doğrultusunda, aşağıdaki tasarımların ikisini de kullanmaktayız.

  1)Belirli bir şablona oturtulmuş tasarımlar: Bu tür tasarımlar, birkaç altyapının (wordpress, opencart gibi) tasarımı önceden belirleyip belirli bir düzene koyup firmaların seçeneklerine sunduğu tasarımlardır. Bununla birlikte logo ekleme, arka plan değiştirme, metinleri ve görselleri ekleme gibi bazı temel özellikleri sunmaktadır. Altyapıların büyük bir kısmı kodları açık kaynaklı vermektedir. Bu kodların açık kaynak olması, şablondaki birçok özelliği değiştirme ve yeni özellikler ekleme fırsatı sunmaktadır.

  2) Özel tasarımlar: Bu tasarımlar, firmaların istekleri doğrultusunda html, css vb. Yazılım dillerini kullanarak yapılan tasarımlardır. Özel bir tasarım yaptırmak istediğinizde web tasarım uzmanı kodun her kısmını sıfırdan yazar. Bu tasarımlar, tamamen firmaların kendi istekleri doğrultusunda yazıldığı için diğer firmaların hiç birinde olamazlar.

  İyi bir web tasarım oluşturmak için ilk adım analiz aşamasıdır. Firmalar hizmet verdikleri alanla ilgili elinde bulunan tüm verileri tasarımcıya vermelidir. Elde edilen bu verileri, tasarımcı rakip analizi yaparak nasıl bir tasarım yapması gerektiğin karar verir. Bu bilgilerle ortaya demo çıkarılır. Bu tasarım aşamasıdır. Yapılan demo üzerinden, firma ile son eksikler tamamlanarak en iyi tasarıma ulaşması hedeflenir. Tasarımı tamamlanan web sitesi, sanal ortamdaki ilk adımını tanımlamış olur. Tamamlanan projelerin en önemli ve son aşaması destek sürecidir. Web tasarım uzmanları, yapılan tasarımı sürekli geliştirmek için firmaya yardım olmalıdır.

  Web Tasarım Örnek Referanslar

  Müşterilerimiz için hazırladığımız sitelerden bazılarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bir sonraki hazırlayacağımız web sitesi sizin olsun isterseniz detayları görüşmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.