Altınpark Mah. Karpuzlu-1 Cd, No:74
Altındağ / ANKARA
0541 258 9216
Bizi Arayın
info@extrabilisim.com
destek@extrabilisim.comWEB  TASARIM


Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Yıllar geçtikçe internetin ve internetteki bilgilerin önemi daha da artmaktadır. Günümüz çağında akla gelen her şey öncelikle internet üzerinden araştırma yapılıp sonrasında satın alındığı için işletmeler açısındanda internetin önemi artmıştır.  Müşteriler artık bir ürünü alırken, o ürünü alacakları firmanın web sitelerini ve internet üzerindeki durumlarını da göz önünde bulundurarak tercihlerini yapmaktadırlar.

Profesyonel, modern, mobil uyumlu bir web sitesi hem müşterinizin gözünde sizi daha  itibarlı bir firma konumuna getirir hem de internetten alışveriş yapmak için araştırma yapan potansiyel müşterilerinde firmanıza ulaşmasını imkan sağlamış olursunuz.

İnternet kullanıcılarının %70 gibi büyük bir kısmı telefon ve tabletlerden araştırma yapıp web sitelerinde gezinirken, “Firmamızın bir web sitesi olsunda nasıl olursa olsun” gibi bir düşünceye kapılmak firmaları pazarlama konusunda bir adım geriye atmaktadır.  Telefon ve tablet uyumlu, kullanıcıların siteye girdiklerinde dikkatini çekecek alanların bulunduğu, profesyonel kişiler tarafından tasarlanmış bir site her zaman size yeni müşteriler kazandıracaktır.

Yeni bir web sitesi yaptıracağınız zaman dikkat etmeniz en önemli özelliklerden biride web sitenizin kim tarafından yapıldığıdır… Freelancer olarak çalışan ve sabit bir yeri, ofisi olmayan kişiler tarafından tasarlanan web siteleri, sitenin tasarımcısı bir işe girdiğinde veya başka bir meslek dalı ile ilgilenmeye başladığında, web sitenizle yeteri kadar ilgilenemeyeceği için kısa sürede kötü bir hal alacaktır. Bunun yerine, vergi kaydı ve sabit yeri olan bu alanda kendini geliştirmiş, işi sadece web tasarım & yazılım hizmetleri olan profesyonel bir ekip ile çalışmanız her zaman daha avantajlı olacaktır.

Extra Bilişim olarak, tamamı bilgisayar mühendislerinden oluşan, 6 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip profesyonel ekibimiz ile web sitenizi sizin işinize en çok yarayacak şekilde tasarlamaktan mutluluk duyarız. Profesyonel olarak destek almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz >>