SEO Optimizasyonu ile
Yükselmeye Hazır mısınız?
Google’da ilk sıralara yükselerek yeni müşteri kitlelerine erişebileceğinizi biliyor musunuz? Profesyonel ekibimiz ile sektörünüzdeki en çok aranan kelimeleri belirleyelim ve sizi Google’da ilk sıralara taşıyalım!
 • Site içi seo çalışması için meta etiketi, başlık, link yapısı düzenlemeleri ve daha 18 kriter uygulanır.
 • Site dışı seo çalışması için backlink oluşturma işlemleri ve daha bir çok kriter uygulanır.
 • Site içi ve site dışı seo haricinde 12 ana kriter tüm detaylarıyla en faydalı olacak şekilde uygulanır.
 • Web siteniz Google’da ilk sıralara çıkarıldığında, firmanızı hiç bilmeyen kullanıcıların size daha kolay ulaşır.
 • Google adwords reklamına sürekli para vermedende Google’da ilk sayfada bulunacağınız için masraflarınız azalır.
 • İlk sayfada olduğunuz için firmanız ve verdiğiniz hizmetler, kullanıcıların gözünde daha değerli olacak.
SEO Optimizasyonunda En Temel Kriterler Nelerdir?

Seo çalışmasının en temel kriterleri nelerdir? Hangi yöntemlerle Google’da ilk sayfaya yükselebilirsiniz, hiç merak ettiniz mi? Çok kısa bir özetle en temel kriterleri yan taraftan inceleyebilirsiniz!

500+
Mutlu Müşteri
700+
Biten Proje
Optimizasyon

Site İçi Seo

meta etiketi girişleri, link yapısı ve başlık düzenlemeleri, cache kontrolleri en uygun şekilde yapılır.
optimizasyon

Site Dışı Seo

Site dışı seo çalışması ile sektörünüzle alakalı firma ve blog sayfalarından link almanız gibi işlemler uygulanır.
optimizasyon

Tasarımsal Seo

Resimlerin alt etiketleri, isimleri, menü yapısı vb. konular en ince ayrıntısına kadar düzenlenmelidir.
optimizasyon

Yazılımsal Seo

Site haritasının oluşturulması, sitenin doğru kodlanması, dosya sıkıştırma gibi bir çok kriter uygulanır.
optimizasyon

Hosting Bazlı Seo

Hostingin ping süresi, lokasyonu, kapasitesi, ram ve işlemci özellikleri web sitesine en uygun şekilde kullanılmalıdır.
optimizasyon

Mobil Seo

Mobil seo çalışmasında responsive tasarım, mobil açılış hızı, link yönlendirmeleri uygun şekilde düzenlenmektedir.
Ücretsiz Seo Analizi İçin Sizi Arayalım!

  Var olan web sitesinin ve kullanıcıların internet üzerinden yaptıkları aramaların içeriklerini, en doğru ve en güncel verileri, sıralama kriterlerini uygun bir şekilde optimize edilmesi SEO sayesinde olur. Diğer bir deyişle seo optimizasyonu, web sitenizin diğerler sitelerden öne çıkarak kullanıcılara sunulmasında büyük bir önem taşır. Sitenizin sıralaması ne kadar iyiyse, o kadar fazla kullanıcı sitenizi görür ve sitenize giriş yapar.

  Firmalar Neden Seo Optimizasyonu Yaptırmalıdır?

  Her firma, rakiplerinin bir adım önüne geçmek ve iş yerini daha da büyütmek ister. Bu büyümeyi yakalamak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için bir web sitesine sahip olurlar. Web siteniz internet ortamında yerini alırken aynı zamanda doğru kullanıcılara da ulaşabilir mi sizce?
  Uzman web tasarım firmasıyla çalışmak veya iyi bir web sitesi hazırlatmak bazen istediğiniz sonuçlara sizi ulaştıramıyor. Hatta arama motorlarında belki de alt sıralardan kurtulamıyor olabilirsiniz. Bu durum sanal ortamda yer almanız dışında elde etmek istediğiniz başarılara size ulaştıramıyor ve müşteri kitlenizde hiç bir değişiklik olmuyor. Tam da bu durumda seo devreye girerek sizi bir adım öne çıkarıyor.
  Araştırmalara göre seo yaptıran firmaların, müşterilerinin arttığı, mağazalarındaki yoğunluğun arttığı, iş telefonlarının arttığı, markalarının insanlar tarafından daha tanınır olmasını sağlamaktadır.
  Seo sayesinde müşteriler, arama motorlarına yazacağı kelimelerle web sitenizi en üst sıralarda görecektir. Böylelikle firmanız kısa zamanda tahminlerinizden fazla büyüyecek ve kazandıracaktır.

  Seo Optimizasyonu Nasıl Yapılır?

  SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak doğru analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Seo optimizasyonu, uzun çaba gerektiren bir iştir. Bu yüzden firma ile seo ajansı arasında uzun çalışmalar gerektirmektedir. Seo çalışmasında ilk yapılması gereken rakip firma analizleri yapılarak Google’da üst sıralara taşınacak anahtar kelimelerin belirlenmesidir. belirlenmesidir. Seo çalışmasının süresi ve fiyatlandırma işlemi bu anahtar kelimelerin rekabetine ve aylık arama sayısına göre belirlenmektedir.
  Çalışmalara seo çalışmasının en temel iki kriteri olan site içi seo kriteri ile başlanmaktadır. belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda site bulunan sayfaların meta description, keywords etiketleri, başlıkları, içerikleri ve link yapıları güncel Google algoritmalarına göre düzenlenmektedir. Her anahtar kelime için site içinde sayfalar oluşturularak Google botları uyarılmalıdır. Belirlenen anahtar kelimeler için alanında uzman yazarlar tarafından seo uyumlu makale yazılmalıdır. Yazıların özgün olması ve anahtar kelime türevleri ile makale eklenmeye devam edilmesi seo çalışması için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Anlatılanlar dışında onlarca site içi seo kriteri ile çalışmalar sürdürülmektedir.
  En temel kritelerlerden bir diğeri olan site dışı seo çalışması ile sektörle alakalı önemli firmaların sitesinden, blog sitelerinden link alınmalıdır. Aynı zamanda da sektör ile alakalı önemli sitelere link verilmesi Google tarafından olumlu karşılanarak sıralamaya etki göstermektedir.
  Site içi seo ve site dışı seo kriterlerinin dışında 12 temel seo kriteride büyük bir özenle uygulanarak sitenizin en kalıcı şekilde Google’da ilk sıralara yükselmesi sağlanmaktadır.

  Sonuç olarak seo optimizasyonu oldukça sabır gerektiren ve büyük bir dikkat ile yapılması gereken bir çalışmadır. Bu çalışmaların alanında uzman bir firma tarafından yapılması da çok büyük bir önem arz etmektedir. Seo optimizasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız ve hala kime yaptırmak istediğinize karar vermediyseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

  Seo Optimizasyonu Örnek Referanslar

  Seo optimizasyonu yaptığımız bazı firmaları aşağıdan görebilirsiniz. Seo optimizasyonunda başarılı sonuçlar elde ettiğimiz kelimeleri öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.