eticaret yazılımı
Uyurken Bile Satış
Yapmaya Ne Dersiniz?
Uyurken bile satış yapmanın en kolay yolu tabi ki online satış! Firmalar içinde neredeyse zorunluluk haline gelen online satış pazarına hızlı bir şekilde giriş yapmanıza yardımcı olabiliriz.
 • Sınırsız ürün ekleme özelliği, ürünlere detaylı açıklama girebilme, sınırsız resim vb. yüzlerce özellikle bir adım önde olacaksınız.
 • Kolay yönetim paneli, n11, hepsiburada.com gibi pazaryeri siteleri ile kolay entegrasyon özellikleri ile online satış pazarına hızlı bir giriş yapacaksınız.
 • Mobil uyumlu, modern tasarım ile müşterileriniz sitede alışveriş yaparken aradıklarını kolaylıkla bulabilecekler.
 • Pazarlama maliyetlerini azaltarak, daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde satış yapmanızı sağlar.
 • Yeni müşterilere kolayca ulaşabileceğiniz çok büyük bir pazara girmiş olursunuz. (En işlek caddede bir dükkan tutmak gibi düşünülebilir.)
 • Taleplere göre ürün alıp satarak, stok maliyetlerini en aza indirebilirsiniz.
E-Ticaret Yazılımında Neler Olmalı?

E-ticaret yazılımı satın almaya karar verdiğinizde, olmazsa olmaz özellikler nelerdir, nelere dikkat edilmeli bu kısımda sizinle gerekli en temel özellikleri paylaşacağız..

500+
Mutlu Müşteri
700+
Biten Proje
Kolay

Pazaryeri Entegrasyonu

n11 pazar yerleri ile hızlı bir şekilde entegrasyon yaparak ürünlerinizin birden fazla yerde görülmesi sağlanmalı.
Kapsamlı

Ürün Yönetimi

Ürünlerin kolay eklenip, çıkarılabilmesi, sayfalara kolaylıkla yerleştirilebilmesi ve detaylı filtreleme seçeneklerinin olması gerekir.
Kullanışlık

Kampanya Modülleri

Kampanya ve indirimlerinizi kolaylıkla duyurabilmeniz için kullanacağınız bölümlerin özel olarak eklenmiş olması gerekir.
Detaylı

Kurumsal Blog

E-ticaret için blog sayfasıda olmazsa olmazlardandır. Hem seo hem de sitenize giren kullanıcılar için sitenizde yeni bilgilendirici yazılar olması iyi bir şeydir.
Sitenin

Güvenlik Önlemleri

Güçlü bir SSL sertifikasının yanı sıra sitelere yapılacak saldırılara karşı güçlü güvenlik önlemleri alınması gerekir.
Responsive

Mobil Uyumlu

Kullanıcıların istedikleri cihazdan sitenizi rahatlıkla gezebilmesi için mutlaka resposive tasarıma sahip olmalıdır.
Detaylı Bilgi Vermek İçin Sizi Arayalım!

  E ticaret, mağazaların ürünlerini internet ortamında tanıtmak ve satış yapmak amacıyla yapılan yazılımlardır. Yani her gün gidip kapılarını açtığınız, içerisinde ürünlerinizin bulunduğu mağazanızı, internet ortamına taşıyan yazılımlara e ticaret yazılımı denir. Aralarında 2 temel fark bulundurur.

  Bu farklardan ilki internet ortamındaki mağazanızın 7/24 açık olmasıdır. Gündüz yapabileceğiniz satışların, siz uyurken de yapılabilmesi kurumsal ve profesyonel bir firma olmanın da en önemli adımlarından biridir. Farklardan diğeri ise, size en uzak noktada olan bir insanın bile ürünlerinizi görebilecek olmasıdır.

  Gün geçtikçe insanların iş hayatlarında zaman problemi yaşandığı görülmektedir.  Kişilerin kasada harcadıkları süreyle online ödeme işleminin süresi karşılaştırıldığında aradaki fark pek fazladır. Dolayısıyla ihtiyaçlarını tek tıkla kısa sürede tamamlamak şart olmuştur.

  E ticaret, günümüzün en önemli geçim kaynaklarından biridir. Ürünlerin ve hizmetlerin müşterilere ulaşabilmesi, siparişlerin daha kolay ve hızlı bir şekilde alınabilmesi firmaların e ticaret yazılımından beklentileridir. Bu beklentilerin karşılanabilmesi için tabiki de iyi bir yazılımcıya ihtiyacınız olacaktır.

  Başarılı bir e ticaret yazılımı, öncelikle kullanılabilir olmalıdır. Kullanılabilir olmak, müşterilere kolay bir alışveriş keyfi sunmak demektir. Kullanıcıyı yormadan, aklını karıştırmadan belli bir düzen üzerine kurulmalıdır. Teknik bakımdan birkaç tıkla sepete gidip, kolayca ödemeyi gerçekleştirmek gereklidir.

  Arama çubuğu, bir e ticaret sayfasının en önemli parçasıdır. Arama çubuğunun kolay ulaşılabilir olması, kullanıcıların aradıkları ürüne daha kolay ulaşabilmelerini bununla birlikte uzun zamandan müşterinin sayfaya tekrar girebilmesini sağlamaktadır.

  Tasarım yönünden düşündüğümüzde tamamen müşterinin beğenilerine göre düzenlenmelidir. Kolaylık, sadelik, renklerde çekicilik tasarımı yaparken en çok düşünülmesi gereken konulardır.

  Müşterilerin sayfaya yeniden girmesini sağlamak için bu sayfaları sürekli güncel tutmak gerekmektedir.

   

  E Ticaret Yazılımının Bazı Faydaları Nelerdir?
  • Daha fazla müşteriye ulaşılır.
  • Kampanyalardan müşterileri hemen haberdar olmasını sağlar.
  • Marka bilinirliği artar.
  • 7/24 alışveriş yapma imkanı sunar.
  • Zamandan tasarruf sağlar.
  • Bütün ürünler rahatlıkla sergilenebilir.
  • Firmalara büyük kazanç sağlar.

  Firmaların e ticarette kazanç sağlamaları için öncelikle hedeflerini iyi belirlemeleri lazım. Gerekli hıza ve stoğa sahip olmak gereklidir. En çok dikkat edilecek konulardan biri hız meselesidir. İnsanlar e ticareti vakit kaybetmemek için istedikleri gibi firmalardan da ürünlerinin hemen ellerine ulaşmasını isterler. Daha fazla müşteriye ulaşmak, firma ile web tasarım uzmanı işbirliği ile sağlanır. Web tasarım uzmanı tasarımı iyi bir şekilde hazırlarken, firmalarında iyi bir reklam bütçesi belirlemeliler. Daha açık bir dille ne kadar fazla bütçe ayrılırsa o kadar fazla müşteriye ulaşım sağlanabilir.

  Bu ve bunun gibi noktalara dikkat edilirse firmaların büyümeleri çok daha kısa sürelerde gerçekleşecektir.

  E-ticaret Yazılımı Örnek Referanslar

  Online satışın günden güne daha fazla önem kazandığı bu teknoloji çağında, profesyonel bir e-ticaret sitesi ile internet ortamına hızlı bir giriş yapmaya ne dersiniz? Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz…